Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
17-річна красуня-чемпіонка. Що постить в Instagram Дар’я Білодід

Білодід мріє про олімпійську медаль та прагне стати спортивним журналістом.

17-річна українська дзюдоїстка Дар’я Білодід переписала історію українського спорту.

Вона стала першою, хто виграв "золото" на чемпіонаті світу з дзюдо. Нагороду Дар’я завоювала 20 вересня у Баку, перемігши у ваговій категорії до 48 кг чемпіонку світу Фуну Тонакі з Японії.

Крім того, Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу. На момент завоювання "золота" українці виповнилося 17 років і 345 днів. Раніше рекорд належав японці Ріоко Тані (18 років і 27 днів).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today I became a World Champion! Still can’t believe it Thanks all people ,fans and friends who supported me ! I felt your support❤️ Without you I would not have it . Thanks to my best parents and coaches who are always with me! Сегодня я стала чемпионкой Мира! До сих пор не могу в это поверить! Большое спасибо всем людям,которые за меня болели! Я чувствовала вашу поддержку,безумно приятно,без вас у меня бы это не получилось!❤️Спасибо большое моим любимым родителям и тренерам,которые всегда рядом ,чтобы не случилось! #judoworlds2018 #worldchampion #judobaku2018

Публикация от DARIA BILODID (@dariabilodid7)

ТСН Проспорт знайомить вас з нашою юною красунею-чемпіонкою.

Дар’я народилася у сім’ї дзюдоїстів Геннадія Білодіда та Світлани Кузнєцової. Батьки і стали її тренерами.

"Зі мною мама виходить на змаганнях секундувати, я повинна її обов'язково поцілувати багато разів. Мама - як мій талісман, який я повинна поцілувати, обійняти, і мені стане легше", - ділилася Білодід в одному з інтерв’ю.

Даря Білодід_6
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_7
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_5
instagram.com/dariabilodid7

Дар’я більше схожа на модель, ніж на представницю єдиноборств. Дівчині постійно пропонують піти в модельне агентство, проте її тато проти.

За словами спортсменки, вона любить слухати "Океан Ельзи" та цікавиться спортивною журналістикою, яку хоче зробити своєю професією.

Після тріумфу на чемпіонаті Європи у Варшаві минулого року, Дар’я зізналася, що її головна ціль – олімпійська медаль. І українка впевнено крокує до мети.

Даря Білодід_1
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_3
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_9
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_8
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_4
instagram.com/dariabilodid7
Даря Білодід_10
instagram.com/dariabilodid7

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції