"Динамо" знову програло у Донецьку

3872

"Металург" Донецьк - "Динамо" - 2:1 / Фото: metallurg.donetsk.ua

Дубль Жуніора Мораєса приніс "металургам" важливі три очки в боротьбі за зону Ліги Європи.

Київське "Динамо" зазнало чергової поразки в чемпіонаті України. У Донецьку динамівці програли "Металургу" з рахунком 1:2.

Героєм зустрічі став бразильський нападник Жуніор Мораєс, який оформив дубль.

МЕТАЛУРГ - ДИНАМО - 2:1. Статистика матчу

У першому таймі найнебезпечніший момент створили динамівці. На 41-й хвилині Драгович пробив головою метрів з семи після подачі кутового, але Паньків піймав м'яча.

А на початку другого тайму найкращий бомбардир чемпіонату Мораєс відкрив рахунок. Бразилець відзначився після подачі кутового, переправивши м'яч у сітку з кількох метрів.

За кілька хвилин Александре метрів з 20-ти пробив у поперечину.

Динамівці зрівняли рахунок на 72-й хвилині. Калітвінцев увірвався в карний майданчик справа, впорався з трьома суперниками і пробив з 12-ти метрів - рикошет і гол.

Але через 12 хвилин рикошет допоміг і "Металургу". Мораєс пробив здалеку, м'яч зачепив спину Драговича і влетів у ворота.

2:1 - донеччани взяли реванш у киян за розгромну поразку у першому колі.

В турнірній таблиці "Динамо" опустилося на четверте місце, маючи примарні шанси зачепитися за "срібло". Більш ймовірною є борорьба з "Чорноморцем" за четверту сходинку. "Динамо" випереджає одеситів на 7 очок, але "моряки" мають дві гри в запасі.

"Металург" веде запеклу боротьбу з "Зорею" та "Ворсклою" за шосте місце. Донеччани поступаються двома очками луганській команді, випереджаючи на одне очко полтавчан. Але "Ворскла" свій матч 27-го туру зіграє в понеділок.

Додамо, що у нинішньому сезоні "Динамо" набрало лише три очки в чотирьох матчах з донецькими командами.

Металург Донецьк - Динамо - 2:1. Відеоаналіз