Два "привози" динамівця Кадара. Хорватія розгромила Угорщину

Захисник киян провів жахливий матч.

Збірна Хорватії здобула розгромну перемогу над Угорщиною (3:0) в рамках 7-го туру відбіркового раунду Євро-2020.

Антигероєм зустрічі став гравець київського "Динамо" Тамаш Кадар. Угорський захисник ще до перерви взяв участь у двох пропущених голах своєї команди.

Уже 5-й хвилині Лука Модріч обікрав Кадара та реалізував вихід сам-на-сам з воротарем.

Під кінець першого тайму Тамаш знову помилився, промахнувшись повз м’яч і дозволивши Бруно Петковичу оформити дубль. Перший м’яч футболіст загребського "Динамо" забив на 24-й хвилині зустрічі.

У другій половині зустрічі Перішич міг зробити рахунок ще крупнішим, але не реалізував пенальті. Від 56-й хвилини Угорщина грала у меншості і вже на мала шансів на порятунок.

Хорватія з 13 очками очолює групу E, Угорщина з 9 балами посідає третю сходинку.

Додамо, що Словенія іншого динамівця Беньяміна Вербича програла Північній Македонії - 1:2. Тепер обидві збірні мають по 11 очок і ділять 3-4 сходинки у групі G.