Дивіться найяскравіші світлини з фінальної битви.

Сербський тенісист Новак Джокович усьоме в кар'єрі став переможцем Australian Open.

У вирішальній битві 31-річний серб без проблем впорався з зірковим іспанцем Рафаелем Надалем.

Зазначимо, що Джокович став рекордсменом цього турніру. Нікому з тенісистів раніше не вдавалося святкувати перемогу на Australian Open більше шести разів.

Окрім того, для Новака це вже 15 титул на змаганнях Великого шолому. Цей показник дозволив йому вийти на третю сходинку серед усіх тенісистів на світі. Більше за нього турніри Великого шолому вигравали лише Роджер Федерер (20) та все той ж Рафаель Надаль (17).

Цікаво, що для Джоковича це вже третя поспіль перемога на турнірах Великого шолому. Раніше він тріумфував на US Open та Wimbledon.

Пропонуємо переглянути, як саме Новак став переможцем цьогорічного Australian Open. До вашої уваги найяскравіші фотографії фінального протистояння.