Форвард збірної Росії: ми просрали американцям. Обісралися

"Диявол" Ілля Ковальчук відверто охарактеризував гру російських хокеїстів у матчі зі США.

Один з лідерів збірної Росії з хокею Ілля Ковальчук прокоментував ганебну поразку від США у чвертьфіналі чемпіонату світу.

"Що трапилося? Просрали ми, ось що сталося. Наша ланка сьогодні погано зіграла. Не розумію взагалі, що ми робили на льоду в першому періоді. Стільки помилок... В більшості примудрилися пропустити.

Воротарів звинувачувати ні в якому разі не треба, не можна так грати в обороні.

Що ще сказати? Обісралися. Головне, зробити висновки, щоб такого в Сочі не сталося", - сказав форвард "Нью-Джерсі Девілз" після поразки з рахунком 3:8.

Нагадаємо, що менше 10-ти місяців залишилося до старту Олімпіади в Сочі. Збірна Росії є одним з головних фаворитів на перемогу в хокейному турнірі.