"Манчестер Сіті" вибився у лідери чемпіонату Англії (відео)

"Сіті" розгромив "Віллу" / Фото: mcfc.co.uk

"Городяни" випереджають "Манчестер Юнайтед" на одне очко.

Чинний чемпіон Англії "Манчестер Сіті" вийшов у лідери Прем'єр-ліги.

Підопічні Роберто Манчіні вдома знищили "Астон Віллу" з рахунком 5:0 і отримали подарунок від "Манчестер Юнайтед", який неочікувано програв "Норвіч Сіті".

Господарі відкрили рахунок в самій кінцівці першого тайму. Після розіграшу кутового Давид Сілва проштовхнув м'яч у сітку.

На початку другої 45-хвилинки рефері призначив пенальті у ворота "левів" - при подачі Сілвою кутового Андреас Вейманн зачепив м'яч рукою. 11-метровий чітко реалізував Серхіо Агуеро.

Незабаром "Сіті" заробив ще один пенальті. Цього разу рукою зіграв Баррі Беннан. З "точки" пробив Карлос Тевес - 3:0.

Через пару хвилин Агуеро оформив дубль. А на 74-й хвилині свій другий гол забив і Тевес.

У кінцівці гра заспокоїлася, а гості так і не дочекалися можливості, щоб оформити гол престижу.

У підсумку, "Сіті" на очко випереджає МЮ. В наступному турі "городян" чекає зустріч з "Челсі" на "Стемфорд Брідж".

П'ять голів вдалося забити і лондонському "Арсеналу", який в лондонському дербі переміг "Тоттенхем Хотспур".

Еммануель Адебайор вивів "шпор" вперед, але незабаром був вилучений, і в підсумку гості поступилися з рахунком 2:5.