Металіст - Динамо - 1:2. Київ виграв "спекотну" битву

17:00 Металіст - Динамо / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар матчу другого туру чемпіонату України між харківським "Металістом" і київським "Динамо".

СТАТИСТИКУ МАТЧУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

18:58 у третьому турі Металіст поїде до Львова на битву з Шахтарем, а Динамо прийматиме Олімпік
90+6' фінальний свисток! Динамо завоювало у Харкові три очки, не відстаючи від Шахтаря
90+4' нічого не виходить у Металіста на половині поля киян
90'  Ярмоленко і Дішленкович жостко зіткнулися у воротарському. Андрій влетів у голкіпера і сам постраждав. З лави запасних на поле вибіг Безус. Виникла сутичка на брівці
89' у харків'ян не виходить фінальний штурм. М'яч тримають гості
88' позиційна атака киян закінчилася ударам Гармаша вище воріт
85'  Ο Сергій Рибалка - для динамівця жовта стала другою, перетворившись на червону
85'  Ο Крістіан Вільягра
85' арбітр поліз в кишеню за картками
84' сутичка на полі після грубої гри проти Вільягри
83' остання заміна у киян: Селін замість Беланда
77' супершанс марнує Ярмоленко в контратаці. Гармаш прекрасним пасом вивів Андрія сам на сам, а той підслизнувся і впав
76' остання заміна у харків'ян: Ребенок міняє Краснопьорова
75' зліва гостру подачу виконав Краснопьоров. Але динамівці м'яч вибили
75' удар Беланди з 15-ти метрів. В руки Дішленковичу
74' контра Динамо. Кравець вискочив сам на сам, але пробив у голкіпера
72' зі штрафного справа Жажа класно подав у воротарський. Бив Юссуф, але не влучив у ворота
70' контратака харків'ян. М'яч потрапляє до Жажі після подачі Краснопьорова. Тому забити завадив захисник. Але м'яч відлетів до Торреса, який картинно падав, намагаючись намалювати пенальті. Динамівець до нього не торкався
69' зі штрафного Хав'єр пробив вище воріт
69'  Ο Юнес Беланда - за розмови з арбітром
69' Рибалка збив Торреса біля володінь Динамо. Небезпечний штрафний
68' друга заміна у харків'ян. Торсільєрі - Торрес
67' ініціативою продовжують володіти гості
65' відео порушення і голу Хав'єра
63' заміна у Динамо: Безус - Гармаш. Денис повертається на поле після травми
61' харків'янам вдалося повернути інтригу у гру
60'  Хав'єр пробив у правий кут. Шовковський вгадав, куди битиме бразилець, але не дотягнувся до м'яча
60'  ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Хав'єр
59'  Ο Олександр Шовковський
59' пенальті у ворота киян. Шовковський збив Азеведо
58'  Хав'єр пробив у стінку
58' збили Жажу перед штрафним майданчиком. 19 метрів до воріт
57' Жажу вивели під удар, але найкращий бомбардир-легіонер в історії харків'ян пробив слабо
56' справа Рибалка подав зі штрафного на дальню стійку. Ярмоленко головою направив м'яч у праву дев'ятку, але Дішленкович намертво піймав м'яч
53' заміна у "Металіста": Жажа Коельо замість Гоменюка
51' на ударній позиції опинився Гоменюк, але впав і не зміг як слід пробити
47' справа Беланда виконує стандарт. В руки Дішленковичу
46' Сергій Ребров провів у перерві одну заміну: Сидорчук міняє Драговича
18:05 повертаємося на ОСК "Металіст"
17:54 відео порушення правил і пенальті Ярмоленка
45+3' перерва. Відпочинемо 15 хвилин
45+3' Металіст провів хорошу атаку правим флангом. Але Гоменюк невдало розпорядився м'ячем, віддавши пас супернику
44' Андрій розвів м'яч і Дішленковича по різних кутках
44'  ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Ярмоленко
43' пенальті призначає Жабченко. Після розіграшу кутового м'яч відскочив до Беланда. Той пробив. Рикошет і м'яч потрапив до Ярмоленка, Андрій прокинув повз Дішленковича і був збитий голкіпером
42' у харків'ян креативу нуль! Та й динамівці дуже добре "в'яжуть" гру
33' небезпечно бив головою Едмар після навісу справа. Але повз ворота
31'  Віда невдало приземлився на руку. Тримається за кисть хорват
27'  Ο Сергій Рибалка - не за правилами зупинив прорив Азеведо
25' гра проходить під тотальним контролем динамівців. Сергій Ребров узяв курс на українізацію і це дає свої плоди
23' відео голу Кравця
20' увесь стадіон виконує знаменитий шлягер "Путін - х*йло", який, до речі, народився у Харкові
18'  Юссуф перехопив м'яч після гострої контратаки динамівців. А могло бути 0:2
14' Безус віддав в штрафний пас на Беланда. Юнес міг бити сам, але віддав під удар Кравцю, а Артем не схибив
14'  ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Кравець
13' гостру атаку провели кияни. Беланда бив - Дішленкович піймав м'яч
5' у спокійному темпі почалая гра. Команди не форсують подій. А куди ж бігти за такої спеки. Зараз у Харкові +35
1' стартовий свисток
16:52 команди вже на полі. Незабаром розпочнеться гра
11:11 у першому турі обидві команди скромно перемогли. "Металіст" здолав "Зорю" у Запоріжжі, а "Динамо" скромно перемогло "Ворсклу"
11:11 але зараз у "Металіста" проблеми. Аргентинські лідери не повернулися в команду
11:11 вже два роки харків'яни фінішують у чемпіонаті вище киян
11:11 у центральному матчі другого туру Прем'єр-ліги "Металіст" приймає "Динамо"
11:11 вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua

Металіст - Динамо - 1:2. Відео матчу