"Реал" розгромно переміг у Чехії в поєдинку Ліги чемпіонів

"Вершкові" відвантажили п'ять сухих м'ячів у ворота суперника.

Мадридський "Реал" завдав нищівної поразки чеській "Вікторії Пльзень" у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів - 5:0.

"Вершкові" повели в рахунку на 20-й хвилині гри - Карім Бензема прибрав Радіма Ржезніка на замасі й легко переграв Алеша Грушку.

Бензема
Reuters

А вже за 3 хвилини Каземіро подвоїв перевагу гостей - півзахисник ударом головою переправив м'яч в сітку воріт.

Каземіро
Reuters

Ще до перерви "Королівський клуб" зумів забити двічі - спочатку Бензема оформив дубль, скориставшись скидкою у воротарський від Гарета Бейла. А невдовзі сам валієць розписався у воротах Грушки.

Бейл
Reuters

У другому таймі мадридці продовжили безпощадне побиття суперника - Тоні Кроос на 67-й хвилині елегантно закинув ігровий знаряд за комірець воротарю після пасу від юного таланта "вершкових" Вінісіуса Жуніора.

Тоні Крос
Reuters

Перемігши у Чехії, "Реал" набрав 9 очок та повернувся на вершину квартету G. "Вікторія Пльзень" з одним балом замикає турнірну таблицю.

В іншому поєдинку цієї групи італійська "Рома" здолала російський ЦСКА з рахунком 2:1.