"Рома" виборола перемогу над ЦСКА у Лізі чемпіонів

Римляни дотиснули суперника, який залишився в меншості.

Італійська "Рома" в рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів здолала російський ЦСКА з рахунком 2:1.

Римляни вийшли вперед на старті поєдинку - Костас Манолас відклеївся від опонента в штрафному майданчику і пробив над Ігорем Акінфєєвим, який невдало зіграв на виході.

ЦСКА - Рома
Reuters

На початку другого тайму "коні" несподівано зрівняли рахунок - Арнор Сігурдссон, отримавши передачу від Ільзата Ахметова, поцілив точно в дальній кут воріт.

ЦСКА - Рома
Reuters

А на 56-й хвилині "вовки" отримали чисельну перевагу. Арбітр матчу показав другу жовту картку захиснику москвичів Гердюру Магнуссону.

ЦСКА - Рома
Reuters

Римляни швидко реалізували більшість - Лоренцо Пеллегріні відзначився на 59-й хвилині, встановивши остаточний рахунок у поєдинку.

ЦСКА - Рома
Reuters

Перемога дозволила "Ромі" очолити турнірну таблицю групи G з 9 очками та майже гарантувати собі вихід до плей-оф. ЦСКА з 4 пунктами посідає третю сходинку.

В іншому матчі цього квартету мадридський "Реал" на виїзді протистоятиме чеській "Вікторії Пльзень". Початок зустрічі о 22:00.