Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Редкач: "Відповідь Усика "Крим божий" - як мінімум лицемірство"

Редкач: "Відповідь Усика "Крим божий" - як мінімум лицемірство"

Скандальний боксер - про віру Усика і Ломаченка.

Український боксер Іван Редкач, який нещодавно пофарбував волосся у кольори національного прапору, висловив свою думку щодо "пафосної" віри Василя Ломаченка та Олександра Усика.

"Щодо їхньої віри... Швидше за все, вони такі ж віруючі, як і більшість з нас. А все інше - це пафос і награність. Більшість їх православних висловлювань не мають жодного сенсу. І вони не з тих, хто живе за усіма церковними канонами. 

Тому, на мій погляд, це з їхнього боку дурь або прикриття вірою істинної правдивої відповіді. Відповідь Усика на запитання: "Чий Крим?" - "Крим божий", це як мінімум лицемірство", - заявив Редкач, якого цитує meta-ratings.com.ua.

Раніше український борець вільного стилю Богдан Грицай  викликав Усика на бій без правил, заявивши: "Не тобі вирішувати, чий Крим".

Нагадаємо, на тижні Усик та Ломаченко вляпалися у скандал після знімання у документальному фільмі монастиря РПЦ, в якому Василь назвав "єдиним народом" українців, білорусів і росіян.

Після цього боксерів внесли до бази "Миротворця", а у Росії захотіли надати їм громадянство. У команді Усика жорстко відповіли на російські заяви.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції