Суркіс назвав теракт у Дніпропетровську замахом на Євро-2012

Дата публікації
Перегляди
3329
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суркіс назвав теракт у Дніпропетровську замахом на Євро-2012

Президент ФФУ засудив теракти

Офіційна заява президента ФФУ щодо вибухів у Дніпропетровську.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс виступив з офіційною заявою через вибухи у Дніпропетровську.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА УЄФА ЩОДО ВИБУХІВ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

"Я не знаю, хто стоїть за вибухами у Дніпропетровську, чиї інтереси, чиї амбіції. Але вважаю, що особи, котрі здійснили цей жорстокий злочин, або санкціонували його, або зараз використовують його наслідки з певною політичною метою, є співучасниками замаху і на підрив авторитету нашої країни напередодні Євро-2012.

Ціла низка подій, які передували цій трагедії, підштовхує до висновку, що ми маємо справу із зухвалою спробою шантажувати УЄФА, аби змусити його прийняти політичні ультиматуми. Адже підготовка до спортивного свята останнім часом, на жаль, супроводжується у ЗМІ відвертими провокаціями.

Цинізмові організаторів кривавої трагедії у Дніпропетровську немає меж. Існує достатньо підстав стверджувати, що її мета − за будь-яку ціну зірвати успішне проведення в Україні визначного європейського турніру і скомпрометувати державу та суспільство в очах міжнародної спільноти.

Я переконаний у тому, що українська влада гідно вийде із цього випробування і вживе усіх необхідних заходів для гарантування безпеки учасникам та гостям чемпіонату Європи", - йдеться у заяві президента ФФУ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3329
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація