11-річний хлопчик розробив план порятунку Греції від кризи

11-річний хлопчик розробив план порятунку Греції від кризи

Школяр Юрре Херменс вигадав, як врятувати всю Європу / Фото: greekreporter.com

Школяр з Нідерландів запропонував цікаву ідею виведення Греції з кризи та порятунку Єврозони, за що отримав 100 євро.

11-річний хлопчик з Нідерландів опинився в центрі уваги світової преси, запропонувавши досить ефективний спосіб виведення Греції з кризи.

Юрре Херменс був серед 452 кандидатів, які запропонували свої проекти. Хоча ідея школяра не потрапила до топ-5 фінальних, його роботу відзначили окремим призом в 100 євро.

План Юрре припускає, що грецький народ міг би обміняти свої євро на нову драхму в банку. Отримані кошти грецький уряд зможе перерозподілити кредиторам. Юрре назвав такий підхід "шматок піци".

"Банк дає всі євро грецькому уряду. Всі ці євро разом формують млинець або піцу. Тепер грецький уряд може почати платити всі їхні борги, всі, у кого є борг, отримують шматок піци", - пояснив хлопець.

Він також зазначив, що греки не хочуть обмінювати євро на драхми, бо знають, що останні одразу втратять свою цінність. У зв'язку з цим школяр запропонував штрафувати греків за відмову обмінювати євро на драхми в двократному розмірі.

Нагадаємо, що британський лорд Саймон Уолфсон, глава роздрібної мережі Next і спонсор Консервативної партії, раніше пообіцяв 300 тисяч євро тому, хто запропонує найбільш вірогідний план виходу Європи з кризи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація