Американці найбільше витратили на різдвяні подарунки

Дата публікації
Перегляди
1306
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американці найбільше витратили на різдвяні подарунки

Кожен американець витратив щонайменше 700 доларів на подарунки рідним, друзям і товаришам по службі

Американці на широку ногу відзначили різдвяні свята.

Американці на широку ногу відзначили різдвяні свята, витративши щонайменше 700 доларів з людини на подарунки рідним, друзям і товаришам по службі, стверджують різні американські маркетингові дослідження.

Родина різдвяного консьюмеризму за валовими обсягами святкового шопінгу в черговий раз затьмарила весь світ, поступившись, однак, за показником різдвяних витрат на людину Люксембургу - там на кожного жителя припадає близько 800 доларів, стверджує видання Economist.

Вітрини бутіків на П'ятій авеню в Нью-Йорку перетворилися на казкові декорації. Обсяг роздрібних продажів у США в грудні - місяці пікових продажів - зріс, за попередніми даними, на 4% щодо грудня минулого року.

Америка традиційно причепурилася до свят у вогні, гірлянди та тематичні декорації. На оновлення прикрас будинку в нинішній сезон середній американець витратив близько півсотні доларів. Святкові декорації піднімають настрій і вселяють оптимізм, відповіли 87% респондентів маркетингових анкет.

У різних штатах і містах США є свої традиції різдвяного оздоблення. Деякі вважають за краще класичні сюжети у вигляді Санта-Клауса та оленів, запряжених саньми, хтось обирає релігійну тематику. А в передмісті техаського Х'юстона цілі вулиці прийнято прикрашати в єдиній стилістиці. Наприклад, одна вулиця заставлена ​​однаковими наборами сніговиків, а друга - виключно героями мультфільмів.

Середня новорічна ялинка в будинок у США в нинішньому сезоні обійшлася в 42 долари.

Якщо найвища різдвяна ялина за традицією встановлюється на площі Рокфеллер-центру в Нью-Йорку, то найдорожча - в музеї Метрополітен. Вона прикрашена фігурками ангелів і біблійних персонажів, виготовлених у Венеції в 18-му столітті, де мистецтво різдвяної прикраси знайшло небувалий розмах. Різдвяні фігурки тоді виготовляли відомі майстри Ренесансу - Джузеппе Самартіно, Джузеппе Горі, Сальваторе ді Франко.

У південних штатах США, де Новий рік можна зустрічати в шортах, роль різдвяної ялинки на вулицях часто виконують пальми. У Техасі дерево, яке найбільше прикрашають напередодні Нового року - місцевий різновид дуба. Нарядити ці гіганти можливо лише за допомогою спеціальних бригад електриків, які раз на рік перекваліфіковуються у Санта-Клаусів.

У Х'юстонському зоопарку на Різдво вирішили урізноманітнити будні білого тигра, встановивши в його вольєрі живу ялинку. Правда, з міркувань безпеки, її не стали прикрашати і підвісили до стелі.

Майже 30 доларів з бюджету кожного американця пішло на вітальні листівки - незважаючи на інтернет, цей зворушливий знак уваги залишається досить популярним.

Читайте також:

Найбажанішим новорічним подарунком у США стала гвинтівка

На подарунки коханкам чоловіки витрачають більше

Американка помилково поклала куплені подарунки в чужу машину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1306
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація