Apple відкрила таємну лабораторію для розробок дисплеїв

Компанія може назавжди відмовитися від дисплеїв Samsung, LG і Sharp.

Корпорація Apple на Тайвані відкрила нову таємну лабораторію для розробок. В ній інженери займаються виробництвом нових дисплеїв, про це повідомляє Bloomberg.

Лабораторія розташована на півночі Тайваню в місті Лунтань, працюють в ній не менше 50 інженерів та інших фахівців.

Apple почав роботу в новій лабораторії тільки цього року, вони прагнуть зробити свій продукт тонкішим, легшим, яскравішим і більш енергоефективним. Інженери розробляють більш просунуті версії рідкокристалічних дисплеїв, вони прагнуть перейти до органічних світловипромінюючих діодів, які ще тонкіші і не вимагають підсвічування.

Персонал, який раніше працював у будівлі, виробляв дисплеї AU Optronics і Qualcomm, багато інженерів почали роботу над новим проектом Apple. Тим не менше, представник Apple Крістін Уге відмовилася від коментарів.

У разі успіху Apple раз і назавжди відмовиться від дисплеїв Samsung, LG, Sharp і Japan Display, а також корпорація зможе пропонувати власні розробки для виробництва невеликим компаніям Тайваню.

Нагадаємо, компанія Apple не зупиняється на розробках і нещодавно випустила оновлену версію Lightning-адаптера для SD-карт, сумісний з iPad.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: