Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість росіян задоволені роботою Путіна - опитування

Відсоток задоволених роботою президента країни майже не змінився з початку року.

22-25 квітня Левада-Центр провів опитування стосовно задоволеності роботою та довіри до уряду РФ серед 1600 людей старших 18 років у 137 населених пунктах 48 регіонів РФ. Про це повідомляє Интерфакс-Россия з посиланням на дослідження Левада-Центра.

Так, 82% росіян задоволені діяльністю президента країни Володимира Путіна, а 17% опитаних – ні. Відсоток задоволених роботою президента країни майже не змінився з початку року. Так, у січні та березні цифра становила 82%, у лютому – 81%.

Водночас роботу Дмитра Медведєва схвалюють лише 54%, а 44% - незадоволені.

Роботою уряду РФ задоволені всього 49% опитаних та не схвалюють 57% росіян. Водночас діяльність Держдуми схвалюють 41%, а 57% - ні.

Так, 50% росіян не задоволені діяльністю губернаторів (у Москві – мера), і лише 48% відповіли схвально.

Крім того, росіян, що брали участь в опитуванні, попросили назвати п'ять-шість політиків та громадських діячів, яким вони довіряють найбільше.

Очолив список Володимир Путін з рейтингом довіри 56%. За ним йде голова Міністерства оборони РФ Сергій Шойгу, за нього проголосували 26% росіян. Замикає цю трійку голова МЗС РФ Сергій Лавров. Йому довіряють 22% опитаних.

15% довіри має Дмитро Медведєв, 12% віддали голоси за лідера партії ЛДПР Володимира Жириновського, 11% - за лідера партії КПРФ Геннадія Зюданова. 5% довіряють лідеру "Справедливої Росії" Сергію Миронову, а 4% - спікеру Ради Федерації та патріарху Кирилу. Лише 3% отримали голова адміністрації президента Росії Сергій Іванов та голова Чечні Рамзан Кадиров.

Жодному з політиків не довіряють 15% респондентів. 10% взагалі не цікавляться політикою.

50% росіян вважають, що справи в країні рухаються в правильному напрямку, водночас 32% не погоджуються з такою думкою. 19% не змогли відповісти.

Нагадаємо, раніше серед росіян провели опитування стосовно подальшої долі тіла Леніна. За результатами, більшість громадян РФ вважають, що тіло вождя слід прибрати із мавзолею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції