Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойова група НАТО розпочне службу в Естонії

Французькі військові прослужать в Естонії вісім місяців, після чого їх змінять данці.

В Естонії відбудеться урочиста церемонія початку бойової служби дислокованих в країні військ НАТО.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

До складу батальйону НАТО входить близько 1200 військовослужбовців із країн НАТО, у тому числі понад 800 з Великобританії і понад 300 з Франції. На озброєнні британського контингенту - танки Challenger 2, бойові машини піхоти Warrior, самохідні гаубиці AS90 і бронемашини. У французького контингенту бойова техніка представлена танками Leclerc, бойовими машинами піхоти VBCI і бронемашинами VAB.

Французькі військові прослужать в Естонії вісім місяців, після чого їх змінять данці. Батальонная бойова група НАТО буде дислокуватися у військовому містечку в Тапа і взаємодіяти з 1-ю бригадою сил оборони Естонії. Керувати нею буде Сполучене королівство.

Війська прибули в Естонію на підставі рішень Варшавського саміту НАТО 2016 року, згідно з яким батальйонні бойові групи будуть розміщені в Латвії, Литві, Естонії та Польщі.

Нагадаємо, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що анексія Криму Росією зробила НАТО надзвичайно важливим в Європі. Потім вона закликала НАТО посилити свій східний фланг у зв'язку з окупацією Криму Росією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції