Британських телевізійників тренують на випадок смерті Єлизавети ІІ

У 2002 році Бі-бі-сі піддалася різкій критиці, коли ведучий оголосив про смерть королеви-матері Єлизавети, з'явившись на екрані у сірому костюмі і бордовій краватці.

Британська корпорація Бі-бі-сі проводить тренінг для своїх співробітників за правилами поведінки в ефірі в разі смерті королеви Єлизавети II.

У 2002 році Бі-бі-сі піддалася різкій критиці, коли ведучий оголосив про смерть королеви-матері Єлизавети, з'явившись на екрані у сірому костюмі і бордовій краватці, в той час як ведучий головного комерційного конкурента Бі-бі -сі - телеканалу ITV - був одягнений в належний сумному приводу чорний костюм з краваткою.

Для тренінгів на випадок смерті Єлизавети II, якій зараз 85 років, навчальний коледж журналістики записав відеоролики, де ведучий оголошує про смерть глави держави.

Відразу після оголошення сумної звістки на екранах з'явиться портрет покійної королеви і заграє державний гімн. До моменту похорону монарха, які плануються через 12 днів після смерті, Бі-бі-сі скасує розважальні програми та комедійні шоу.

"Як всі новинні організації, Бі-бі-сі має розроблені плани. Ми проводимо тренінг для того, щоб наші співробітники розуміли, чого чекати", - прокоментувало ситуацію джерело в компанії.

Раніше у Великобританії була оголошена програма святкування 60-річного перебування на троні королеви Єлизавети II. Ювілей буде відзначатися 2 червня 2012 року. Святкові заходи триватимуть 4 дні.

Читайте також:

Великобританія змінила правила наслідування престолу

Андрій Пежіч прийшов на зустріч з королевою Єлизаветою у спідниці

Прем'єр Австралії зганьбила країну, не вклонившись Єлизаветі II (відео)

465 охоронців королеви Британії виявилися бандитами і ґвалтівниками

Силіконова королева Великобританії просить милостиню на вулицях Бірмінгема

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: