CША вдруге успішно випробували протиракету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протиракета SM-3 версії Block IIA розробляється з 2006 року спільними зусиллями США і Японії.

США вдруге поспіль успішно випробували нову ракету-перехоплювач, призначену для боротьби з бойовими ракетами середнього радіусу дії.

Про це інформує Defense News.

Випробування відбулися в Тихому океані 26 жовтня. В американському військовому відомстві цей результат назвали «ключовим моментом» у розвитку американської протиракетної оборони.

ВідеоКитай запустив в космос ракету-носій з генетичним банком

Китайці цього тижня запустили в космос ракету-носій зі спеціальним контейнером. А в ньому генний матеріал 8 громадян КНР. Цей контейнер, як переконують, може безпечно зберігати генетичний банк до тисячі років без загрози з боку космічної радіації. 

Китай запустив в космос ракету-носій з генетичним банком

В операції взяв участь ескадрений міноносець John Finn, торік введений до складу ВМС США. Він виявив і перехопив ракету-мішень.

Фотогалерея Невдалий запуск. Опубліковані фото аварійного зльоту російської ракети "Союз" (15 фото)

Зауважимо, що протиракета SM-3 версії Block IIA розробляється з 2006 року США і Японією. Вона має більший кінетичний перехоплювач, нову сенсорну апаратуру, високі можливості з дискримінації помилкових цілей, а також збільшену дальність і швидкість ураження. Ракета знищує мішень шляхом фізичного зіткнення з нею. Швидкість польоту протиракети становить 4,5 кілометра на секунду, гранична дальність ураження – 2700 кілометрів.

Протиракета буде встановлена як на морські, так і на наземні платформи ПРО Aegis Ashore, у тому числі на території Румунії, Польщі та Японії.

ВідеоСША готуються розірвати ракетний договір з РФ

Білий Дім виходить з укладеного з Кремлем Договору про обмеження ракет середньої та малої дальності. Документ було підписано 30 років тому, ще за Радянського Союзу. Тоді країни домовилися знищити та більше не виробляти усі комплекси балістичних та крилатих ракет наземного базування, оскільки застосування ядерної зброї мало б нищівні наслідки для усього людства. 

США готуються розірвати ракетний договір з РФ

20 жовтня Трамп заявив, що має намір вивести США з ДРСМД. "Ми вийдемо з угоди, а потім будемо розробляти озброєння", - сказав він. У той же час, він підкреслив, що такі розробки не будуть вестися, якщо РФ і КНР погодяться на укладення нової угоди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції