Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві країни Європи домовились про мирний обмін своїми територіями

Нідерланди та Бельгія мирно вирішили долю двох новоутворених островів.

Бельгія та Нідерланди домовились обмінятися невеликими частинами своїх прикордонних територій. Про це повідомляє Європейська правда, із посиланням на відповідну угоду міністерства закордонних справ Нідерландів.  

Таке рішення спричинене особливою ситуацією на кордоні в районі річки Маас, яка розділяє територію Нідерландів і Бельгії та протікає між нідерландським Эйсден-Маргратене та бельгійським Везетом.

Зазначається, що внаслідок інженерних робіт на річці у 1960-80-х роках утворилось кілька островів. Один з них знаходився під юрисдикцією Бельгії, однак дібратися туди зі сторони цієї держави майже неможливо - лише на човнах чи за спеціальним дозволом від Нідерландів.

кордон
La Libre

За словами голови МЗС Нідерландів Берта Кундерса, дана унікальная угода є прикладом успіху у врегулюванні кордонів між сусідами мирним шляхом.

В результаті домовленості Нідерланди отримали територію площею 16 гектарів, а бельгійці - острів роміром у 3 гектари. Однак, щоб реалізувати домовленість, необхідно ратифікувати її парламентами обох країн.

Нагадаємо, раніше сотні мігрантів прорвали поліцейське оточення на сербському кордоні та вирушили до Будапешта.

Відео Президент Туреччини погрожує Європі відкрити кордон

Відео Без відкритих кордонів, але з грошима: що приніс саміт Україна-ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції