Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ебола наступає: в Конго за добу виявлено 15 нових хворих

Вірус може стрімко поширитися з Африки на інші континенти.

Міністерство охорони здоров'я Конго повідомило про 15 нових випадків зараження вірусом Ебола. Всі ці підтверджені хворі виявлені протягом однієї доби.

Спалах стався після того, як влада Демократичної республіки Конго повідомила про перемогу в боротьбі з поширенням хвороби.

Відео Ебола повернулася: спалах небезпечного вірусу зафіксували у Демократичній Республіці Конго

В ООН звітують - лихоманка забрала вже 600 життів, і це не межа. Третина із уражених - діти. Кажуть, поширенню хвороби сприяють збройні конфлікти, насилля та стихійні лиха, від яких потерпає країна. Наразі вакцинувати від Еболи лікарі спромоглися 96 тисяч громадян Конго.

Ебола повернулася: спалах небезпечного вірусу зафіксували у Демократичній Республіці Конго

Лихоманка Ебола є заразним і небезпечним захворюванням, збудник якого потрапляє в організм людини через слизову дихальних шляхів або мікротравми шкіри. Інкубаційний період складає від 2 до 21 дня, після чого розвивається гостра інтоксикація, з'являється головний біль, висока температура, сильна слабкість, біль в м'язах, животі, діарея, запалення, біль в грудях і сухий кашель, розвивається зневоднення. Погіршення показників крові супроводжується кровотечами, від яких людина на другому тижні хвороби може померти.

Днями повідомлялося, що в Демократичній Республіці Конго спалахнула Ебола. В ООН кажуть, що лихоманка забрала тисячу життів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції