Гола дівчина прогулялася по Красноярську на підтримку Pussy Riot (відео)

Дата публікації
Перегляди
7110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гола дівчина прогулялася по Красноярську на підтримку Pussy Riot (відео)

Дівчина роздяглася і мовчки прогулялася по вулицях / Фото: YouTube

В центр Красноярська вийшла дівчина майже без одягу і з дитячими колготами на голові.

Оголена дівчина пройшлася по Красноярську з плакатом на підтримку учасниць гурту Pussy Riot, яким 17 серпня мають винести вирок у справі про панк-молебень в храмі.

Дівчина в одних трусиках і з дитячими колготками на голові йшла мовчки. Свої груди вона прикривала плакатом з написом "Свободу Pussy Riot".

Відеозапис акції з'явився в Інтернеті. На відео чути, як люди запитують у активістки, яку мету вона переслідує, але вона не відповідає і крокує далі. Як стверджує автор ролика, "мовчазна гола акція" пройшла в самому центрі міста.

У п'ятницю акції на знак підтримки росіянок очікуються по всьому світу - в Москві, Вашингтоні, Лондоні, Берліні, Мадриді, Києві, Дубліні, Брюсселі, Варшаві та багатьох інших містах. О 15:00 за московським часом суд почне виносити дівчатам вирок. Як відомо, прокурор вимагає для них по три роки колонії загального режиму.

На захист дівчат - Надії Толоконникової, Катерини Самуцевич і Марії Альохіної – вже стали багато світових знаменитостей, таких як Мадонна і Пол Маккартні, Стінг і Стівен Фрай, Бьорк і Денні Де Віто, Red Hot Chili Peppers і Franz Ferdinand.

Наступна публікація