Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хакери "злили" в Мережу особисті дані британських посадовців

Хтось скористався вразливістю в системі безпеки додатку для конференцій.

У Великій Британії у відкритому доступі в мережі інтернет виявилися дані ряду міністрів через уразливості в системі безпеки додатку Консервативної партії. 

Про це повідомляє Sky News.

Як зазначає видання, у відкритому оступі знаходилися особисті дані та номери мобільних телефонів міністра фінансів Філіпа Хаммонда й екс-міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона.

Окрім цього, в додатку стало можливо змінювати фотографії й інші дані в особистому профілі політиків та журналістів, які відвідували конференцію Консервативної партії в Бірмінгемі.

Sky News додали, що хтось скористався цим багом у системі та замінив фотографію міністра у справах навколишнього середовища, екології і сільського господарства Майкла Гоува на фотографію медіамагната Руперта Мердока. Проте, за останньою інформацією, проблему вже усунули, а додаток працює в нормальному режимі.

Нагадаємо, що Facebook повідомила про кібератаку, яка могла б завдати шкоди майже 50 мільйонам користувачам соціальної мережі. Зловмисники скористалися кодом Facebook у функції перегляду користувачами власної сторінки від іншого імені. Ця вразливість дозволяє хакерам отримувати контроль над акаунтами.

ВідеоНайбільша кібератака в історії. У Сінгапурі хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей

Найбільшу кібератаку в історії пережив Сінгапур. Там хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей, серед яких і прем’єр країни. Зловмисникам вдалося зламати базу даних міністерства охорони здоров’я. Відтак у кібер-злочинців з’явилися імена і домашні адреси чверті населення країни, а також назви виписаних кожному ліків. Постраждали ті пацієнти, які зверталися за медичною допомогою з 2015 року до сьогодні. 

Найбільша кібератака в історії. У Сінгапурі хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції