Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ісламісти на Філіппінах стратили канадського заручника

Раніше ісламісти публікували відео, в якому заручники зверталися до своїх сімей і уряду.

Громадянин Канади Джон Ридсдел був убитий ісламісти з угруповання "Абу Сайяф" на Філіппінах, підтвердило в понеділок уряд Канади.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо назвав це "холоднокровним убивством", додавши, що був вражений смертю Ридсдела.

Канадець був викрадений бойовиками з туристичного курорту у вересні минулого року разом з ще одним канадцем, новержцем і філіппінкою. З тих пір вони утримувалися в заручниках, і ісламісти вимагали за них викуп. Філіппінська армія в понеділок заявила, що знайшла відрізану голову на одному з віддалених островів країни. Пластиковий пакет з неї викинули двоє мотоциклістів прямо на вулиці місцевого міста.

Раніше ісламісти публікували відео, в якому заручники зверталися до своїх сімей і уряду. Після оприлюднення відео викрадачі заявили, що обезглавят одного із заручників в понеділок, якщо не буде виплачений викуп в 300 млн песо (6,4 млн доларів) за кожну жертву. Спочатку угрупування вимагала по мільярду песо за кожного заручника.

Угруповання "Абу Сайяф" пов'язана з "Аль-Каїдою" і базується в південній частині Філіппін. Філіппінські військові ведуть бойові дії з представниками угруповання. Уряд США пообіцяв виплатити 5 млн доларів за інформацію про місцезнаходження голови бойовиків Иснилона Хапилона.

На півночі Бангладеш обезголовлений індуїстський священик, двоє парафіян поранені в результаті нападу, відповідальність за який узяло на себе екстремістське угруповання "Ісламська держава".

Залиште свій коментар

Вибір редакції