"Ісламська держава" прийняла закон про "секс між господарями та рабами" - Reuters

У ньому йдеться про те, хто і коли може займатися сексом з рабинями.

"Ісламська держава" прийняла рішення, в якому зазначено, хто може займатися сексом із рабинями. Про це повідомляє видавництво Reuters.

Варто відзначити, що фетва (правова позиція) ісламістів має силу закону. Таким чином бойовики збираються виправдати сексуальне рабство в Сирії та Іраку, яке вони контролюють.

Фетва була серед величезної купи документів, які були захоплені американськими військовими під час спеціальної операції. Reuters розглянув деякі з документів, які раніше не були опубліковані.

Серед релігійних постанов були знайдені заборони батькові і синові на секс з однією і тією самою рабинею. У той час як мати і дочка мають право займатися сексом з обома. У цьому контексті рабиня розглядається як "частина спільної власності".

ООН і правозахисні групи неодноразово звинувачували "ІД" у систематичному викраденні і зґвалтуванні тисяч жінок і дівчат у віці 12 років. Багато рабинь були знайдені пізніше на півночі Іраку, куди були віддані бойовиками як нагорода або продані в сексуальне рабство.

Також, терористами "ІД" був створений департамент "військових трофеїв", для того щоб контролювати і управляти рабинями.

Організація із захисту прав Х'юман Райтс Вотч у квітні опублікувала доповідь, у якій опитала 20 жінок-біженців. Жінки розповіли, як бойовики "ІД" поділяли жінок, молодих дівчат, чоловіків, хлопчиків і літніх людей. Вони всі були розділені і всі віддані в різні куточки Іраку і Сирії. Там усіх їх продали або подарували, після чого вони піддавалися неодноразовому сексуальному насильству й тортурам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: