Кадиров розповів про причини масової бійки у військовій частині в Чечні

Міноборони стверджує, що в бійці ніхто з її учасників не отримав травм.

Міністерство оборони Росії підтвердило повідомлення про те, що у військовій частині в чеченському селищі Хорта 25 лютого сталася масова бійка між військовослужбовцями.

"Бійка була спровокована двома військовослужбовцями контрактної служби на побутовому ґрунті, після чого за них заступилися інші військовослужбовці", — йдеться в повідомленні прес-служби Південного військового округу.

Міноборони стверджує, що в бійці ніхто з її учасників не отримав травм. Повідомлення про бійку також підтвердив глава Чечні Рамзан Кадиров.

"Початок конфлікту поклав інцидент, що мав місце ще 23 лютого. Один з військовослужбовців зробив зауваження іншому за яскраво виражені нецензурні висловлювання в присутності жінки-кухаря. Це переросло в з'ясування відносин", — повідомив Кадиров. Глава Чечні спростував припущення про те, що конфлікт стався на національному ґрунті.

"Це бійка між чоловіками, в якій брали участь люди абсолютно різних національностей, а не тільки росіяни і чеченці", — стверджує Кадиров. Повідомлення про масову бійку в військової частини в селищі Хорта з'явилися 26 лютого. У соцмережах була опублікована відеозапис, на якому знята бійка між десятками людей у військовій формі.

Користувачі соцмереж висували версію, що конфлікт стався між росіянами і чеченцями. У селищі Хорта дислокована восьма гірська мотострілецька бригада збройних сил Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: