Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клінтон знову вирвалася вперед у президентській гонці - Reuters

45% ймовірних виборців віддали б голоси за неї.

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає республіканця Дональда Трампа на 6%.

Про це свідчать дані опитування Reuters/Ipsos, проведеного у період від 28 жовтня до 1 листопада серед 1772 американців.

45% ймовірних виборців віддали б голоси за Клінтон, 39% - Трампа.

Відео ФБР отримало доступ до нових електронних листів у справі Гілларі Клінтон

Раніше телеканал ABC і газета The Washington Post оприлюднили результати опитування, згідно із яким, Трамп випереджав Клінтон на один відсотковий пункт. За нього були готові віддати голоси 46% респондентів, а за Клінтон - 45%. 

Рейтинг Клінтон став знижуватися після того, як Держдепартамент США відновив розгляд справи з приводу використання нею особистого сервера для ведення службового листування електронною поштою в період її керівництва відомством.

Скандал розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше запевнювала, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Кандидат в президенти заявила про впевненість, що розслідування з приводу нових електронних листів, які виявило ФБР, не призведе до порушення проти неї кримінальної справи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції