Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клінтон заявила, що ФБР не знайде доказів проти неї

Історія вже призвела до зростання підтримки іншого кандидата - республіканця Дональда Трампа.

Кандидат у президенти США Гілларі Клінтон заявила, що впевнена, що розслідування щодо нових електронних листів, які виявило ФБР, не призведе до порушення проти неї кримінальної справи.

Про це пише ВВС.Russian.

За її словами, слідчі, ймовірноЮ прийдуть до таких же висновків, як і в липні, коли розслідування вже визнало відсутність правопорушень в її діях.

Історія вже призвела до зростання підтримки іншого кандидата - республіканця Дональда Трампа. Згідно з останніми опитуваннями, розрив за кількістю прихильників кандидатів скорочується.

Гілларі Клінтон раніше засудила рішення глави ФБР повідомити публіці про відновлення розслідування, не встановивши, чи є нові докази у справі проти неї якимись значимими. Це рішення вона назвала дивним.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Відео ФБР отримало доступ до нових електронних листів у справі Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції