Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава контррозвідки MI5 назвав РФ загрозою для Великобританії

Росія все більше протиставляє себе країнам Заходу.

Росія є загрозою для стабільності Великобританії, що зростає, і застосовує арсенал сучасних засобів для досягнення своїх цілей.

Таку думку висловив директор MI5 (контррозвідка — ред.) Ендрю Паркер в інтерв'ю газеті The Guardian.

"Росія використовує цілий ряд державних органів, щоб просувати свою зовнішню політику за кордоном все більш агресивними методами, включаючи пропаганду, шпигунство, диверсії і кібератаки", — заявив Паркер.

За його словами, цілі Москви входять військові секрети, промислові проекти, економічна інформація, державна та зовнішня політика.

Директор MI5 припустив, що "Росія все більше протиставляє себе країнам Заходу". Він також зазначив, що РФ "була прихованою загрозою протягом десятиліть".

Нагадаємо, у Росії раптово підняли по тривозі ракетну бригаду "Іскандерами". Зокрема, дивізіони здійснили марш на Тоцький полігон і приступили до виконання нормативів щодо обладнання стартових позицій, перевантаження ракет, прийому - передачі даних, а також відпрацювання протидії диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

Нещодавно Росія перевіряла готовність ядерних сил до масштабної війни. Головне управління розвідки Міноборони України зафіксувало активізацію заходів оперативної і бойової підготовки Стратегічних ядерних сил Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції