Кремль "наплює" на рішення Заходу не визнавати вибори в Криму

Україна закликає іноземні парламенти не визнавати вибори на території окупованого півострова.

Росія не збирається реагувати на можливе рішення іноземних парламентів про невизнання виборів в окупованому Криму і приймати його до уваги.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Інтерфакс.

"У цьому випадку це рішення не буде грати будь-які ролі і ніяк не буде сприйматися Москвою, тому що Крим - це територія Росії. Це рішення ми не зможемо визнати або взяти під увагу", - заявив Пєсков.

Варто зазначити, що сьогодні, 8 вересня, Верховна рада України прийняла звернення до парламентів іноземних держав, парламентським асамблеям і міжнародним організаціям щодо виборів до Держдуми РФ на території Криму і Севастополя з проханням не визнавати їх.

Також, народні депутати звернулися до міжнародного співтовариства з проханням оприлюднити офіційні заяви про нелегітимність результатів виборів до Держдуми через їхнє проведення на території окупованого Криму.

У серпні стало відомо, що місія БДІПЛ ОБСЄ не буде відправляти своїх спостерігачів на вибори в Держдуму на території Криму.

"У своїй роботі БДІПЛ змушене брати до уваги систему ОБСЄ, засновану на принципі консенсусу", - пояснив глава місії Ян Петерсен.

Своєю чергою, директор департаменту політики та комунікації Міністерства закордонних справ України Олексій Макєєв нагадав, що міжнародні організації не направлять своїх спостерігачів в Крим

"Ми звернулися до наших партнерів з вимогою за жодних умов не відправляти спостерігачів від міжнародних організацій для моніторингу виборів на тимчасово окупованій території. І це було зроблено", - заявив український дипломат.

Нагадаємо, вибори в Держдуму пройдуть 18 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: