Лукашенко привіз до Венесуели наступника – молодшого сина Колю

Лукашенко привіз до Венесуели наступника – молодшого сина Колю

"Є кому перейняти естафету співпраці через 20-25 років", - сказав Лукашенко Чавесу.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув з візитом до Венесуели і взяв із собою молодшого сина Колю. Хлопчик був присутній в тому числі на зустрічі Лукашенка з його колегою Уго Чавесом.

Як заявив з цього приводу Чавес, "сьогодні в Венесуелі святковий день, ми приймаємо президента Лукашенка та його сина".

"Ти правильно сказав, що поруч з нами знаходиться малюк. Це говорить про те, що ми всерйоз і надовго заклали основи нашого співробітництва і є кому перейняти естафету цієї співпраці через 20-25 років", - зауважив Лукашенко.

Лукашенко також подякував Чавесу за сприяння білоруським проектам в Венесуелі і висловив упевненість в тому, що Чавес збереже за собою президентський пост за підсумками наступних виборів. "Я знаю, що ти їх виграєш", - сказав президент Білорусі.

Коля Лукашенко народився в 2004 році, однак офіційно інформація про наявність у білоруського президента третього сина була підтверджена лише кілька років тому. Після цього Лукашенко став брати дитину на офіційні зустрічі (Коля був присутній, зокрема, на зустрічах Лукашенко з президентами Вірменії та Україні, а також на військових навчаннях). Президент з цього приводу заявив, що його молодший син "просто не може залишитися ні з ким".

"Мені, звичайно, він навантаження додає. Тому що ні одягати, ні годувати його ніхто не зможе - тільки я", - відзначав Лукашенко.

Минулої осені Коля пішов у перший клас. Він вчиться в школі, розташованій під Мінськом.

З приводу матері Колі президент заявляв, що вона "працює лікарем". Нагадаємо, що дружина Лукашенко Галина живе в селі Рижковічі Могилевської області, вона не супроводжує чоловіка на офіційних заходах і взагалі бачиться з ним рідко. У пресі висловлювалися припущення, що мати Колі - Ірина Абельська, яка була особистим лікарем Лукашенко.

Ще в 2007 році президент Білорусі заявив, що ні старшого сина, ні середнього в наступники не готує. "Якщо говорити про наступника, найменшого готуватиму", - зазначив тоді Лукашенко, додавши, що його молодший син - "унікальна людина".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів