Лукашенко звинуватив у міграційній кризі Україну та США

Лукашенко звинуватив у міграційній кризі Україну та США

Фото: Про Захід

Лукашенко звинувачує Україну, що вона не пускає на свою територію біженців.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з мігрантами біля польського кордону звинуватив Україну, що наші прикордонники нарощують позиції, аби не пустити біженців до країни. 

Про це повідомляє пресслужба Лукашенкса.

Він заявив, що біженці з Афганістану пробуватимуть через Україну потрапити до ЄС. За його словами, щоби протистояти мігрантам, українці нібито нарощують на кордоні позиції силовиків.

"Розбомбили Афганістан, знищили фактично країну. І вже не літаками, а сухопутним шляхом у західному напрямку почали рухатисz афганці. Вони прагнуть пройти не лише через Білорусь, а й через Україну. Знаючи це, Україна почала виводити війська на свій кордон, щоб перешкоджати біженцям", - заявив Лукашенко.

Білорусь же, за словами Президента, не чинитиме перешкод біженцям на їхньому шляху до Євросоюзу. "Якщо ви захочете йти в західному напрямку, ми не будемо вас душити, хапати і бити. Це ваша воля. Пройдете - йдіть. Ось і вся філософія. Я знаю, що сказане мною не всім сподобається, особливо за кордоном, але це правда, вони повинні знати правду", - сказав Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, за даними очільника Польщі, на польсько-білоруському кордоні, де загострилася ситуація з мігрантами, відбувається гра авторитарних режимів Білорусі та Росії.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Наступна публікація