Любов за примусом. Путін відправляє спікера Думи керувати Службою розвідки

Указ про призначення Наришкіна головою СЗР буде підписаний найближчим часом.

Президент Росії Володимир Путін запропонував спікеру Держдуми Сергію Наришкіну очолити Службу зовнішньої розвідки Росії.

Це обговорювалося на зустрічі глави держави з Наришкіним, а також директором СЗР Михайлом Фрадковим, повідомив прес-секретар президента Дмитро Пєсков, передає Інтерфакс.

Наголошується, що Фрадков,таким чином, буде призначений головою ради директорів РЖД.

"На зустрічі з Наришкіним і Фрадковим Путін запропонував Наришкіну очолити СЗР", - повідомив Пєсков.

За його словами, Путін висловив надію на те, що виборці, які віддали свої голоси на недавніх парламентських виборах за Наришкіна, поставляться з розумінням до того, що йому доведеться здати свій мандат.

Пєсков зазначив, що указ про призначення Наришкіна головою СЗР буде підписаний найближчим часом.

"Президент дав високу оцінку результатам діяльності цієї служби, особливо в умовах нинішньої міжнародної обстановки, за ті роки, що її очолював Фрадков, подякувавши йому за цю роботу", - підкреслив прес-секретар глави РФ.

Нагадаємо, в 2004 році Він перейшов в адміністрацію президента на посаду заступника начальника економічного управління. У тому ж році став заступником керівника апарату уряду РФ, пізніше очолив його.

З 2007 року був заступником голови уряду РФ - керівником апарату уряду. З 2008 року по 2011 рік очолював адміністрацію президента. 21 грудня 2011 року обраний головою Держдуми шостого скликання і став її головою.

Залиште свій коментар

Наступна публікація