Медведєв підписав постанову про патріотичне виховання росіян

Бюджет державної програми сягне майже 1,7 мільярда рублів.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв затвердив державну програму "Патріотичне виховання громадян РФ на 2016-2020 роки".

Документ опублікований у суботу, 2 січня, на офіційному порталі уряду РФ.

Програма складається з п'яти розділів і "орієнтована на всі соціальні верстви та вікові групи громадян Росії при збереженні пріоритету патріотичного виховання дітей та молоді".

Документ спрямований на підвищення інтересу росіян до військової історії РФ та пам'ятних дат, розширення участі громадських і некомерційних організацій у патріотичному вихованні громадян, на популяризацію подвигів героїв і видатних діячів російської історії та культури, зокрема "Георгіївських кавалерів, Героїв Радянського Союзу, Героїв Російської Федерації, Героїв Праці".

Окрім того, програма акцентує увагу на "розвиток військово-патріотичного виховання громадян, зміцнення престижу служби у Збройних Силах Російської Федерації та правоохоронних органах РФ".

Функції координатора при реалізації програми покладаються на Федеральне агентство у справах молоді РФ. Загальний обсяг фінансування російської держпрограми за п'ять років повинен скласти 1,666 мільярда рублів.

Нагадаємо, що  Росія похвалилася рекордом з видобутку нафти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: