У Чехії проросійські сили створять партію на підтримку Путіна

За фінансуванням представники партії звернуться до громадян Росії.

У Чехії створять політичний рух або партію на підтримку Росії та політики президента РФ Володимира Путіна.

Про це заявив лідер нового руху екс-заступник міністра юстиції Їржі Виваділ в інтерв'ю для чеського представництва російського держагентства "Супутник".

За його словами, рух створюється на основі неформальної структури "Друзі Росії в Чеській Республіці", яка з'явилася в березні 2015 року як група в Facebook. Необхідність створення партії випливає з нещодавнього подовження санкцій Заходу проти Росії. Як стверджує Виваділ, метою руху є створення "критичної альтернативи" теперішнім чеським партіям.

"Ми переконані, що за чверть століття, що відділяють нас від 1989 року, легковажний дрейф у бік Заходу завів нас у пастку. Ми стали співучасниками злочинів в Іраку, Лівії та Сирії, а саме ці конфлікти – причина багатомільйонної міграції, що охопила сьогодні Європу", - наголосив Виваділ.

За фінансуванням своєї діяльності Виваділ планує звернутися до громадян Росії. На його думку, росіянам буде вигідно, якщо Чехія стане "мостом між Сходом і Заходом".

У своєму інтерв'ю Виваділ також висловлює солідарність з нинішнім президентом Чехії Мілошем Земаном, відомого своєю антизахідною риторикою. Серед близьких світових політиків Виваділ назвав лідера "Національного фронту" Франції Марін Ле Пен, колишнього прем'єра Греції Алексіса Ципраса і американського республіканського політика Дональда Трампа. Усіх їх вважають "друзями Росії". Основна політична теза Виваділа – необхідність боротьби з "пануванням США у світі".

Нагадаємо, раніше президент Чехії порівняв лідера ОУН Степана Бандеру з німецьким нацистом Рейнхардом Гайндріхом. Своєю чергою українські дипломати відповіли на закиди скандального Земана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: