Міністр транспорту США Буттіджедж із чоловіком стануть батьками

Міністр транспорту США Буттіджедж із чоловіком стануть батьками

Пітер Буттіджедж (ліворуч) та його чоловік Частен / Фото: Associated Press

Пара йшла до цього понад рік і навіть "кілька разів купувала дитячі речі".

Міністр транспорту США Пітер Буттіджедж у вівторок, 17 серпня, оголосив про те, що він та його чоловік Частен незабаром стануть батьками.

Про це повідомляє Politico.

"Впродовж деякого часу ми з Частеном хотіли, щоб наша сім'я стала більшою, - написав політик у Twitter. - Ми дуже раді поділитися тим, що стали батьками! Процес ще не завершений, і ми вдячні за любов, підтримку і повагу до нашого приватного життя".

Жодних подробиць щодо шляху подружжя до батьківства Буттіджедж не надав. Водночас у липні газета Washington Post повідомляла, що пара йшла до цього понад рік і навіть "кілька разів купувала дитячі речі і обговорювала імена".

"Це дійсно дивний цикл гніву, розчарування й надії, - розповідав Частен Буттіджедж. - Ви думаєте, що це нарешті відбувається, і ви так схвильовані, а потім все зривається".

У лютому Пітер Буттіджедж офіційно очолив Міністерство транспорту США. Його кандидатуру схвалили у Сенаті. 39-річний політик став одним із наймолодших міністрів у країні, а також першим представником ЛГБТ-спільноти на посаді голови американського відомства. 

Новини світу: ЄС став зоною свободи для ЛГБТ

Новини світу: ЄС став зоною свободи для ЛГБТ

Повʼязані теми:

Наступна публікація