Місія ООН нагородила медалями понад 250 українських миротворців у ДР Конго

Дата публікації
Перегляди
2012
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місія ООН нагородила медалями понад 250 українських миротворців у ДР Конго

Фото: Міністерство оборони України

Військовослужбовців відзначили за вагомий внесок у підтримку миру у цій країні.

У Демократичній Республіці Конго понад 250 українських миротворців отримали медалі "За службу миру". 

Нагородження відбулося у День захисника України та День українського козацтва на аеродромі міста Гома, передає Міністерство оборони України.

Таким чином місія ООН відзначила військовослужбовців десятої ротації 18-го окремого вертолітного загону за вагомий внесок у підтримку та сприяння миру та безпеці у цій африканській країні.

"Українські миротворці в ДР Конго є взірцем за якістю виконання своїх обов’язків. Своєю плідною та важкою працею ви постійно підтримуєте та зміцнюєте високий міжнародний авторитет Організації Об’єднаних Націй", — заявив на церемонії вручення начальник штабу сил Місії ООН у ДР Конго бригадний генерал Самад Аладе Акесоде.

Усього за понад сім років та десять ротацій українські миротворці здійснили більше 22 тисяч польотів із загальним нальотом близько 25 тисяч годин. За цей період вони перевезли понад 82 тисячі пасажирів та більш ніж 3920 тонн різноманітних вантажів.

Раніше повідомлялося, що Україна бере участь у 8 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, зокрема 347 військовослужбовців Збройних сил України виконують завдання під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил. 

Фото: ТСН.ua

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2012
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація