Українські миротворці вперше вирушили до Малі

Дата публікації
Перегляди
1983
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські миротворці вперше вирушили до Малі

Фото: Associated Press

Їх всього п’ятеро.

Україна вперше направила своїх військових до миротворчої місії ООН у Малі.

Про це заявив на брифінгу заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генштабу ЗСУ полковник Валентин Левчик, передає УНІАН.

Зазначається, що до африканської країни вирушить п’ятеро українських військових. За словами Левчика, наразі у різних миротворчих місіях ООН бере участь 61 українець.

"Висока оцінка від міжнародних партнерів стала основним підґрунтям для постійного запрошення України до участі в новостворюваних та вже існуючих миротворчих місіях, а також для розширення географії залучення Збройних сил України до миротворчої діяльності в усьому світі", - зазначив представник ЗСУ.

У Малі миротворча місія ООН намагається врегулювати конфлікт між місцевими сепаратистами, джихадистами та центральною владою, яку підтримують французькі війська.

Нагадаємо, Україна бере участь у 8 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, зокрема 347 військовослужбовців Збройних сил України виконують завдання під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1983
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація