МЗС радить утриматися від поїздок до Зімбабве через спалах холери

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тим співвітчизникам, які вже перебувають у Зімбабве, у МЗС порадили виявляти особливу обачність.

Міністерство закордонних справ України рекомендує утриматися від відвідання Зімбабве у зв'язку з реєстрацією випадків захворювання на холеру.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"У зв'язку з реєстрацією випадків захворювання на холеру в Республіці Зімбабве, у тому числі в столиці країни - м.Хараре, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі до Зімбабве, утриматися від відвідання столиці країни, до нормалізації епідеміологічної ситуації", - йдеться у повідомленні.

Співвітчизникам, які вже перебувають у Зімбабве, у МЗС порадили виявляти особливу обачність та дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб, а також стежити за останніми новинами.

Також у МЗС порекомендували звертатися до Посольства України в Південно-Африканській Республіці за номером телефону екстреної допомоги: (0027) 720281198, на адресу електронної пошти: consul_za@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Раніше МЗС радило українцям утриматися від поїздок до Анголи через спалах холери та малярії

Залиште свій коментар

Вибір редакції