Над Сибіром пролетів яскравий метеорит. В Мережі опублікували відео

Дата публікації
Перегляди
4276
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Над Сибіром пролетів яскравий метеорит. В Мережі опублікували відео

Фото: YouTube

Видовище побачили мешканці Красноярська.

Над Сибіром 6 квітня можна було спостерігати в небі спалах, схожий на появу метеориту в атмосфері. Мешканці російського Красноярська виклали в Мережі відео.

"Видно було різкий спалах й шлейф, як від літака. За 3 секунди був вибух і видно, як шматки чогось розлетілися в різні боки за хмари. Для петарди або феєрверку це було набагато більше і масштабніше", - йдеться в одному з коментарів до відео.

Водночас кілька очевидців зазначили, що могли спостерігати  лише зелений спалах без звуку або спостерігали тільки його "хвіст".

Існує й інша версія, що це було космічне сміття. 

У прес-службі Головного управління МНС РФ у регіоні повідомили, що не мають ніяких даних про метеорит і збитки, яких той міг заподіяти. Про місце падіння об'єкта також не повідомляється.

"Відео бачили, у МНС інформації немає, загрози населенню та об'єктам життєдіяльності немає", - сказав співробітник прес-служби.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у високогірному селі Замагора на гараж селянина впав метеорит. Від гуркоту в чоловіка позакладало вуха, а від самого інциденту мало не згорів гараж.

Наступна публікація