Німеччина вперше за 25 років розширить армію

Зараз оптимальна чисельність бундесверу офіційно оцінюється в 185 тисяч військовослужбовців.

Міністерство оборони Німеччини оголосило про перше з моменту об'єднання країни в 1990 році розширення бундесверу.

За словами міністра оборони ФРН Урсули фон дер Ляйєн, розширення чисельності німецької армії буде проводитися протягом наступних семи років. За цей час її поповнять близько 14 тисяч військовослужбовців і 4,5 тисячі цивільних службовців. Фон дер Ляйєн пояснила такий крок тим, що в останні роки бундесвер виявився широко затребуваний по всьому світу. Зокрема, німецькі військовослужбовці брали активну участь в операціях НАТО і займалися порятунком біженців в Середземному морі.

Зараз оптимальна чисельність бундесверу офіційно оцінюється в 185 тисяч військовослужбовців. Таке рішення було прийнято під час скасування призовної системи комплектування німецької армії в 2011 році. Фактична чисельність бундесверу ще нижче – близько 177 тисяч чоловік.

На момент об'єднання Німеччини в 1990 році розмір збройних сил ФРН оцінювався в 800 тисяч чоловік разом з цивільними фахівцями. У наступні роки влада стабільно скорочували бундесвер, так як не бачили серйозних загроз для своєї країни.

Нагадаємо, що Німеччина вимагає прогресу в питанні створення спільної армії Європейського союзу. Відповідний проект створення єдиної армії ЄС, ФРН планує представити вже в липні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: