Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецькі ЗМІ назвали причину залізничної катастрофи в Баварії

За неофіційною інформацією, аварію спричинив людський фактор.

Причиною зіткнення поїздів в Баварії стала помилка диспетчера. Про це повідомляє німецька інформаційна служба RedaktionsNetzwerk Deutschland, посилаючись на свої джерела в правоохоронних органах країни.

За цими даними, один із диспетчерів відключив автоматичну сигнальну систему. Він хотів "вручну" пропустити поїзд, який спізнювався.

За розрахунками працівника залізниці, потяг мав потрапити на розгалуження шляхів своєчасно і розминутися із зустрічним транспортом. Однак другому поїзду система показала зелене світло.

Перший, керуючись вказівками диспетчера, вирушив на червоне. Офіційного підтвердження чи спростування цієї інформації наразі немає.

Фотогалерея Лобове зіткнення потягів у Німеччині: понівечена купа металу, десятки "швидких" та вертольот (15 фото)

За повідомленнями інших ЗМІ, в локомотиві одного з потягів був машиніст, який проходив навчання, і практикант. Одначе поліція і прокуратура просять не робити завчасних висновків.

Як уже повідомлялося, на місці аварії вже знайшли так звані чорні скриньки - прилади, які фіксували важливу інформацію про рух потягів і дії машиністів. Це допоможе встановити причину трагедії.

Українське МЗС повідомило, що серед постраждалих у цій трагедії наших співгромадян немає.

Відео З місця аварії потягів постраждалих і тіла загиблих вивозять гелікоптерами

Залиште свій коментар

Вибір редакції