Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама повідомив, коли може бути схвалено торговельну угоду США-ЄС

У Німеччині далеко не всі схвалюють майбутню угоду.

Президент США Барак Обама висловив упевненість в тому, що торговельна угода між Сполученими Штатами і Європейським союзом може бути ухвалена до кінця цього року.

Обама визнав, що по обидві сторони Атлантики, як і раніше, існують сумніви, які пов'язані з угодою про трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство. Однак, за його словами, розбіжності поступово долаються, а вигода від цієї угоди не підлягає сумніву.

У Німеччині далеко не всі схвалюють майбутнє угоду.

Міністр економіки Німеччини Зігмар Габріель заявив, що угоду не буде підписано, якщо США не погодяться дозволити європейським фірмам укладати контракти з урядом.

Критики угоди вважають, що вона послабить контроль над захистом довкілля та негативно позначиться на трудових правах громадян.

Візит до Німеччини - це остання зупинка в шестиденному турне, під час якого Обама прагнув зміцнити зв'язки з союзниками США - від Саудівської Аравії та країн Перської затоки у Великобританії і Німеччини.

Нагадаємо, що перед візитом Обами у німецькому Ганновері на масову акцію протесту вийшли 50 тисяч осіб. Демонстранти протестують проти запланованої зони вільної торгівлі між Сполученими Штатами і Європою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції