Патріарх Кирило закликав боротися проти захисту прав людини

Єресь "людинопоклонства" захопила Захід і дісталася до Росії.

Патріарх РПЦ МП Кирило назвав єрессю "людинопоклонство" і захист прав людини.

Про це він заявив, виступаючи в храмі Христа Спасителя після літургії у свято Торжества православ'я, повідомляє "Интерфакс".

Патріарх нагадав, що в новому часі універсальним критерієм істини стала людина і її права, "і почалося революційне вигнання Бога з людського життя, з життя суспільства", і цей рух спочатку охопив Західну Європу, Америку, а потім і Росію.

На думку глави Російської православної церкви, сьогодні "в масштабах цілої планети розвивається ідея життя без Бога".

У багатьох "процвітаючих країнах", стверджує він, "робляться зусилля законом затвердити право будь-якого вибору людини, в тому числі і найбільш гріховного".

"Сьогодні, ми говоримо про глобальну єресь людинопоклонства, нового ідолопоклонства, яке виганяє Бога з людського життя. Нічого подібного в глобальному масштабі ніколи не було. Саме на подолання цієї єресі сучасності, наслідки якої можуть мати апокаліптичні події, церква повинна спрямовувати силу свого захисту, свого слова, своєї думки", — наголосив патріарх.

Нагадаємо, що на "турне" патріарха Кирила до Південної Америки та Антарктиди було витрачено щонайменше 20 мільйонів рублів. Тільки на оплату гасу для Іл-96-300 Спеціального льотного загону "Росія", яким патріарх Кирило літав до Латинської Америки, могло бути витрачено близько 8,4 млн рублів. Ще 12,5 млн рублів коштує оренда літака на 30 пасажирів з Чилі в Антарктиду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: