Патріарх Кирило "спустив" на поїздку до Америки та Антарктиди більше 20 млн

Зустріч глави РПЦ із пінгвінами "влетіла" РФ в копієчку.

На "турне" патріарха Кирила до Південної Америки та Антарктиди було витрачено щонайменше 20 мільйонів рублів.

Відповідного висновку дійшло видання РБК, підрахувавши витрати на оренду літака та перельоти.

"Тільки на оплату гасу для Іл-96-300 Спеціального льотного загону "Росія", яким патріарх Кирило літав до Латинської Америки, могло бути витрачено близько 8,4 млн рублів. Ще 12,5 млн рублів коштує оренда літака на 30 пасажирів з Чилі в Антарктиду", - повідомили у виданні.

"Відрядження" патріарха, упродовж якого він зустрівся із Папою Римським та відвідав пінгвінів в Антарктиді, тривало 11 днів.

Глава РПЦ побував у Парагваї, Чилі, Антарктиді і Бразилії.

Основні витрати перельотів, на зразок тих, що зробив патріарх, - обслуговування в аеропорту і витрата палива.

У виданні підрахували усі перельоти патріарха за цінами з нафтогазового тижневика Thomson Reuters та отримали кругленьку суму у розмірі близько 20 мільйонів рублів.

Окрім того, за інформацією ЗМІ, главу РПЦ в поїздці по Латинській Америці супроводжували 100 осіб. Таку кількість назвали РБК й два інсайдери в Російській православній церкві.

Більше того, як повідомили РБК в Antarctic Airways, квитки в Антарктиду не продаються, політ бронюється за індивідуальними запитами. Переліт в обидва кінці з розрахунку на одного пасажира вартує $ 5,5 тис. Вартість перевезення тридцяти пасажирів - $ 165 тис. (12,58 млн рублів).

Нагадаємо, що у Гавані Папа Римський Франциск зустрівся з патріархом Московським Кирилом. За підсумком зустрічі предстоятелі Римо-католицької та Російської православної церков підписали спільну декларацію. В ній, серед іншого, згадана Україна. Церковні ієрархи закликали всіх учасників конфлікту на Донбасі до розсудливості та пошуку мирних шляхів вирішення конфлікту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: