Після зустрічі з Папою патріарх Кирил отримав орден

Предстоятеля РПЦ нагородила кубинська влада.

Після історичної зустрічі на Кубі Папа Римський Франциск вирушив до Мексики. А патріарх Кирил залишився у Гавані, де отримав орден від Рауля Кастро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У неділю предстоятель РПЦ зустрінеться з Фіделем Кастро, який відійшов від управління країною за станом здоров'я. Оглядачі іронізують із того, що ця зустріч запланована на день усіх закоханих.

Самою розмовою і понтифік, і російський патріарх лишилися задоволені. Насамкінець Кирил представив Папі митрополита з УПЦ МП Антонія.

"Правду кажу вам, я відчував внутрішню радість, що йшла від Господа. Він абсолютно вільно говорив, і я теж, і ми відчували радість", - поділився враженнями про 2-годинну розмову римський архієрей.

Як уже повідомлялося, у підсумковій декларації зустрічі Франциска і Кирила згадана Україна. Нашій державі в документі присвячено два окремих пункти. В одному з них ідеться про зусилля церкви для зупинки кровопролиття на Донбасі, в іншому - про необхідність подолання розколу православної спільноти України.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

ВідеоПапа Римський зустрівся з патріархом Кирилом на острові Свободи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: