Після зустрічі з Папою патріарх Кирил отримав орден

Предстоятеля РПЦ нагородила кубинська влада.

Після історичної зустрічі на Кубі Папа Римський Франциск вирушив до Мексики. А патріарх Кирил залишився у Гавані, де отримав орден від Рауля Кастро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У неділю предстоятель РПЦ зустрінеться з Фіделем Кастро, який відійшов від управління країною за станом здоров'я. Оглядачі іронізують із того, що ця зустріч запланована на день усіх закоханих.

Самою розмовою і понтифік, і російський патріарх лишилися задоволені. Насамкінець Кирил представив Папі митрополита з УПЦ МП Антонія.

"Правду кажу вам, я відчував внутрішню радість, що йшла від Господа. Він абсолютно вільно говорив, і я теж, і ми відчували радість", - поділився враженнями про 2-годинну розмову римський архієрей.

Як уже повідомлялося, у підсумковій декларації зустрічі Франциска і Кирила згадана Україна. Нашій державі в документі присвячено два окремих пункти. В одному з них ідеться про зусилля церкви для зупинки кровопролиття на Донбасі, в іншому - про необхідність подолання розколу православної спільноти України.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Папа Римський зустрівся з патріархом Кирилом на острові Свободи

Предстоятелі обох церков, які, за офіційними даними, ніколи не бачилися, говорили аж дві години за зачиненими дверима. Кирило старався від душі, навіть привіз із собою сюрприз у вигляді митрополита Антонія, другої людини в Українській православній церкві московського патріархату. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: