Патріарх Кирило заявив, що мітинги - не для православних

Дата публікації
Перегляди
2913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Патріарх Кирило заявив, що мітинги - не для православних

Патріарх Кирило сказав, що православні не ходять на мітинги, а моляться / Фото: patriarchia.ru

Глава РПЦ попросив ставитися до мітингів з обережністю: "не завжди найгучніший крик є правильним".

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що православні росіяни не ходять на акції протесту, а моляться в тиші монастирів.

"Православні люди не вміють виходити на демонстрації", - сказав глава РПЦ після літургії, яку він провів у храмі Христа Спасителя в Москві в третю річницю своєї інтронізації.

Він додав, що православні "не виходять на демонстрації, їхніх голосів не чути, вони моляться в тиші монастирів, в келіях, будинках, але переживають всім серцем за те, що відбувається сьогодні з народом нашим", цитує BBC Russian.

Патріарх також закликав ставитися до мітингів з обережністю: "Пам'ятайте, що найгучніший крик і найбільш пронизливе слово не завжди є правильними, вірними і чесними. Так спокусився наш народ двічі, а, можливо, і більше протягом останніх ста з гаком років".

Нагадаємо, масові протести в Росії розпочалися після виборів до Держдуми 4 грудня. Владу звинуватили у фальсифікації результатів голосування і у Москві вже відбулися дві найчисленніші акції російської опозиції, які зібрали близько 100 тисяч людей кожна.

У зв'язку з новорічними святами активність пішла на спад, однак на 4 лютого заплановано новий мітинг "За чесні вибори".

Ситуація ускладнюється ще й тим, що в березні у Росії пройдуть чергові президентські вибори, брати участь в яких буде чинний прем'єр Володимир Путін. У випадку успіху він може обійняти крісло в кремлі вже втретє, через що його активно критикують політичні супротивники і правозахисники не тільки в Росії, а й на Заході.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація