Південна Корея і КНДР анонсували новий двосторонній саміт лідерів країн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки сторони обговорять виконання домовленостей, вироблених за підсумками попереднього саміту.

Делегації від Південної Кореї і КНДР у понеділок розпочнуть переговори навколо організації нового двостороннього саміту лідерів Півдня та Півночі Корейського півострова.

За словами представника глави південнокорейської держави, на переговорах будуть узгоджуватися місце і час третьої зустрічі президента Південної Кореї Мун Чже Іна і лідера КНДР Кім Чен Ина. У досягнуті раніше домовленості про проведення саміту восени поточного року в Пхеньяні можуть бути внесені зміни.

"Пхеньян буде розглядатися як місце зустрічі відповідно до спільної заяви (попереднього саміту - ред), але я не вважаю, що зустріч може відбутися тільки в Пхеньяні, і не можу сказати, що це місце зустрічі визначено без можливості внесення змін", - сказав представник південнокорейського президента на брифінгу.

Сторони також обговорять виконання домовленостей, вироблених за підсумками попереднього саміту.

Нагадаємо, що 27 квітня 2018 року відбувся історичний саміт за участю президента Південної Кореї Мун Чже Іна і лідера КНДР Кім Чен Ина в населеному пункті Пханмунджом. За підсумками переговорів сторони зробили заяву, в якій оголосили про намір укласти мирний договір, а також про плани досягти повної денуклеаризації Корейського півострова.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

Також Мун Чже Ін і Кім Чен Ин зустрічалися в травні 2018 року. Між ними була досягнута принципова домовленість про третю зустріч - восени поточного року в Пхеньяні.

ВідеоЛідери обох Корей зустрілися, аби поговорити про мир та відмову КНДР від ядерної програми

На прикордонній території розпочався саміт лідерів донедавна ворожих країн. Вперше за 65 років очільник КНДР перетнув демаркаційну лінію та ступив на землю сусідів. Кім Чен Ин навіть заявив, що готовий відвідати Сеул. Можливо саме сьогодні південно-корейцям таки вдасться остаточно відмовити Пхеньян брязкати ядерною зброєю.

Лідери обох Корей зустрілися, аби поговорити про мир та відмову КНДР від ядерної програми

Нагадаємо, диктатор Північної Кореї Кім Чен Ин вперше прибув з офіційним візитом до Південної Кореї. Він став першим лідером КНДР, який перетнув демілітаризовану зону між двома країнами. Його зустрів президент Мун Чже Ін. Лідери домовилися про роботу над завершенням війни, яка юридично тривала між країнами з 1950 року.

Вибір редакції