Поляки утилізують розсипане українське зерно на кордоні

Поляки утилізують розсипане українське зерно на кордоні

Польські фермери висипали українську кукурудзу: Дональд Туск пообіцяв вжити заходів. / Фото: ТСН.ua

Його зважують на митниці та закріплюють для подальшої утилізації.

У Котомирі під Бидгощем завершили збір української кукурудзи, яке висипали з вагонів на колії.

Про це інформує PAP.

Як розповів співробітник транспортної охоронної компанії, близько 30 тонн не буде зібрано. Він підтвердив, що зерно везли з України до Марокко.

"Вісім із сорока вагонів були відкриті. Вагони однозначно відкрили треті особи. Митні мотузки товщиною 8 мм були перерізані. Таким чином були відкриті подвійні бокові двері вагонів", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що висипалося від 160 до 180 тонн. Близько 30 тонн залишилося на землі. Його зважують на митниці та закріплюють для подальшої утилізації, тобто утилізації або продажу на біогаз.

Це українська кукурудза, яка мала відплисти до Марокко.

Провадження спрямоване на порушення статті 288 Кримінального кодексу, тобто знищення майна.

Блокада польських фермерів - що відомо

Польські фермери, які блокують на кордоні з Україною пункт пропуску "Рава-Руська — Гребенне", розсипали на дорозі шурупи та цвяхи.

Очільник МЗС Дмитро Кулеба наголосив, що поляки, які закликають прийти до країни президента Росії Володимира Путіна та навести "порядок", а також розсипають українське зерно – провокатори.   

Міністри сільського господарства Європейського Союзу  в Брюсселі обговорюють масові протести фермерів. У той же час під вікнами в них палять шини.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація