Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол Німеччини назвав інформацію про "Білу книгу" спекуляцією

Німецький чиновник також закликав усіх "не звертати увагу на пропаганду".

Посол Німеччини в Росії Рюдігер фон Фріч прокоментував інформацію про "Білу книгу" ФРН, у якій країна вважає Росію суперником, а не партнером.

Як повідомляє Інтерфакс, це всього лише спекуляції на цю тему.

"Це лише спекуляції, документ ще не опублікований", - сказав він, виступаючи у вівторок на німецько-російському форумі в Громадській палаті.

Фон Фріч також закликав усіх "не звертати увагу на пропаганду".

Також німецький посол нагадав, що у російській військовій стратегії НАТО фігурує як супротивник.

"А Німеччина - це частина НАТО", - додав він.

Нагадаємо, 5 червня німецьке видання Die Welt повідомило, що уряд Німеччини оновив редакцію "Білої книги" - керівництва з ведення політики національної безпеки країни.

Поряд з терористами, міграційної кризою та хакерами, Росію визначено противником ФРН. Попередній варіант стратегії безпеки країни, так званої "Білої книги", був затверджений урядом у 2006 році.

У новій редакції Росія вже не є партнером Німеччини, а її суперником. Анексією Криму і агресією на сході України, готовністю насильницьким шляхом забезпечити власні інтереси Росія поставила під питання світовий порядок, який встановився після завершення холодної війни.

У документі наголошується, що Росія "готова насильно просувати свої інтереси", і наводяться як приклад події в Криму і на сході України. Крім того, "Росія відвертається від Заходу, роблячи акцент на стратегічне суперництво і нарощуючи свою військову активність на зовнішніх кордонах ЄС", зазначає газета.

Залиште свій коментар

Вибір редакції