Презервативи, горілка та кров: у російському дитсадочку інсценували оргію

Презервативи, горілка та кров: у російському дитсадочку інсценували оргію

У російському дитсадочку інсценували оргію / Фото: Getty Images

Виявилося, що у такий спосіб завідувачка закладу хотіла підставити сторожа.

У Росії в одному з дитячих садочків міста Сиктивкар поліція проведе перевірку, звідки в спальні ясельної групи з'явилися використані презервативи, кров та алкоголь.

Так, днями батьки привели дітей до закладу, але двері були зачинені. Коли ж спільними зусиллями вони таки потрапили всередину, то побачили справжні жахіття, пише Znak.

"Коли потрапили в групу, побачили жахливу картину: пляшки пива, чипси, горілка, склянки на дитячому столі, в спальні розбризканий всюди томатний сік або кров і презервативи, розкидані по дитячих ліжечках", - розповіла мама дитини.

За словами батьків, прибиральниця і нянечка швидко прибрали у приміщенні, проте завідувачка відмовилася провести дезінфекцію приміщення і з'ясувати, хто з персоналу міг займатися сексом в дитячій спальні.

Згодом перевірка засвідчила, що "оргію" в дитячому садочку влаштували саме працівники закладу.

"Швидше за все, це була провокація, свого роду імпровізація, що стала наслідком конфлікту всередині колективу. Вона була спрямована проти сторожа, який навіть не п'є і не курить", - розповіла начальник управління Тамара Горбунова.

Пізніше завгосп садочка розповіла батькам, що інсценування влаштували за завданням завідувачки: вона розраховувала підставити нічного сторожа і його дружину, що працює в тому ж садочку.

Раніше повідомлялося, що у Росії "гастролер" їздить школами та залякує дітей історіями про "розіп'ятого хлопчика" і Держдеп. Батьки ж школярів скаржаться, що після таких лекцій діти погано сплять та бояться користуватися комп'ютерами, бо впевнені, що за ними "стежать".

Повʼязані теми:

Наступна публікація